Movies
Ratings
448
Look BackRated ★ 4.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.5
Zootopia 2Rated ★ 4.5
Girls Band Cry Compilation Movie: Seishun KyōsōkyokuRated ★ 4.0
Once We Were UsRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
WickedRated ★ 4.5
A Normal FamilyRated ★ 3.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
A Few Moments of CheersRated ★ 3.0
DuneRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.0