Series
Ratings
75
RevenantRated ★ 3.0
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
A Shop for KillersRated ★ 3.0
Till The End of The MoonRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 5.0- Toy SoldiersRated ★ 4.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 3.5
Big Bet Season 1Rated ★ 3.5
HappinessRated ★ 2.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Moving Season 1Rated ★ 4.5
Zombieverse Season 1Rated ★ 1.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
KingdomRated ★ 4.0