Titles you rated
Kuroko's BasketballRated ★ 4.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 4.0- Galaxy Express 999Rated ★ 4.5
Food Wars!Rated ★ 3.0
Mr. BogusRated ★ 3.5- New NonstopRated ★ 4.0
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 3.5- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.0
Emperor Wang GunRated ★ 4.5
Begin Again Season 1Rated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 2.5
My Father is StrangeRated ★ 5.0
My GirlRated ★ 2.5
Let's EatRated ★ 3.5
Summer ScentRated ★ 3.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0
Lucky RomanceRated ★ 3.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
PunchRated ★ 3.0
Youn's KitchenRated ★ 4.0