Movies
Ratings
32
Flags of Our FathersRated ★ 4.0
FriendRated ★ 3.0
Inglourious BasterdsRated ★ 3.0
300Rated ★ 3.0
SilmidoRated ★ 3.0
Despicable MeRated ★ 4.0
The Hurt LockerRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
Love LetterRated ★ 3.0
The HolidayRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
Little Miss SunshineRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 4.0
Phone BoothRated ★ 3.0
The ClassicRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.0