Titles you rated
My Hero Academia FINAL SEASONRated ★ 5.0- My Hero AcademiaRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 4.0
Dr. Stone Season 3 Part 2Rated ★ 1.0
Dr. Stone Season 3 Part 1Rated ★ 1.0
Mushoku Tensei II: Jobless Reincarnation Part 2Rated ★ 3.0
Mushoku Tensei Ⅱ : Jobless ReincarnationRated ★ 3.0
The Apothecary DiariesRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 3.5
DAN DA DANRated ★ 3.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0
Oshi no Ko Season 2Rated ★ 4.0
Mission: Yozakura FamilyRated ★ 3.0
The Demon Sword Master of Excalibur AcademyRated ★ 3.0
I Was Reincarnated as the 7th Prince so I Can Take My Time Perfecting My Magical AbilityRated ★ 3.5
Hortensia SagaRated ★ 2.0
Ragna CrimsonRated ★ 4.0
Gushing over Magical GirlsRated ★ 3.0
The New GateRated ★ 3.0