Titles you rated
SuitsRated ★ 4.0- DexterRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
WestworldRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 3.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
HouseRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
VincenzoRated ★ 3.5
The Rising of The Shield Hero Season3Rated ★ 3.5
The Rising of The Shield HeroRated ★ 3.5
Saga of Tanya the EvilRated ★ 4.0
OverlordRated ★ 5.0
STEINS;GATERated ★ 2.5
The Rising of The Shield HeroRated ★ 4.0