Titles you rated
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 4.0- Magic Kid MasuriRated ★ 3.0
49 DaysRated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 4.5
JumongRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0- 원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 5.0
- 원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 5.0
- 원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 5.0