Movies
Ratings
371
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 1.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.5
MementoRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 5.0
Star Wars: The Last JediRated ★ 4.5
PandorumRated ★ 4.5
LoganRated ★ 4.5
X-Men: The Last StandRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 3.5
Solo: A Star Wars StoryRated ★ 4.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
I, Daniel BlakeRated ★ 5.0
AquamanRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
ColoniaRated ★ 4.0
Bird BoxRated ★ 4.5
DangalRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5