Series
Ratings
140
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
Taxi DriverRated ★ 3.0
VincenzoRated ★ 3.0
Physical: 100 Season 2Rated ★ 2.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.0
New Recruit Season 1Rated ★ 2.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
SignalRated ★ 3.5
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
Big Bet Season 2Rated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 3.0
RevenantRated ★ 2.5
Big Bet Season 1Rated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 4.5
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.5