Series
Ratings
151
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 1.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.0
The Art of SarahRated ★ 3.5
The Price of ConfessionRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Genie, Make a WishRated ★ 1.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.0
Low LifeRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
Hacks Season 1Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Melo MovieRated ★ 2.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 1.0
Shop of the LampRated ★ 4.0
Hellbound Season 2Rated ★ 1.5
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0