Movies
Ratings
239
PonyoRated ★ 4.0
Castaway on the MoonRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
GoosebumpsRated ★ 3.0
The HangoverRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
The FivesRated ★ 1.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 2.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
SpectreRated ★ 3.0
The HimalayasRated ★ 3.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 2.0
ZootopiaRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0