Movies
Ratings
470- Fullmetal Alchemist: Final Chapter - The Last TransmutationRated ★ 1.0
Project Hail MaryRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.0
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 2.5
BarbieRated ★ 4.0
The BatmanRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
The Guardians of the Galaxy Holiday SpecialRated ★ 3.0
Enola HolmesRated ★ 4.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.5
Black WidowRated ★ 3.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 2.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.5
ReboundRated ★ 3.5