Series
Ratings
884
Good American FamilyRated ★ 3.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 3.0
Street Woman Fighter 2Rated ★ 3.5
The Art of SarahRated ★ 2.5
Mob Psycho 100 Ⅲ Season 3Rated ★ 3.0
Mob Psycho 100 II: The First Spirits and Such Company Trip ~A Journey that Mends the Heart and Heals the Soul~Rated ★ 3.0
Mob Psycho 100 IIRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 0.5
Kindaichi Case FilesRated ★ 3.0
Mob Psycho 100Rated ★ 3.0
School BabysittersRated ★ 2.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.0
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 4.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
Brush Up LifeRated ★ 3.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5