Series
Ratings
193
OzarkRated ★ 4.5
Your Friends & Neighbors Season 1Rated ★ 3.5
The Morning Show Season 4Rated ★ 3.5- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
UploadRated ★ 4.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
House of the Dragon Season 1Rated ★ 4.5
Gangnam B-SideRated ★ 3.5
Low LifeRated ★ 3.0
Mad UnicornRated ★ 4.5
The Morning Show Season 3Rated ★ 2.0
The Art of NegotiationRated ★ 4.0
Severance Season 2Rated ★ 3.5
The Worst of EvilRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
BOFURI: I Don’t Want to Get Hurt, so I’ll Max Out My Defense.Rated ★ 3.5
The TyrantRated ★ 2.0
The WhirlwindRated ★ 3.5
The SympathizerRated ★ 4.5
Dexter: New BloodRated ★ 3.0