Series
Ratings
368
Wait My YouthRated ★ 4.0
Find Me in Your MemoryRated ★ 5.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 4.0
LuciferRated ★ 3.5
LuciferRated ★ 3.5
LuciferRated ★ 4.0
MirandaRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
The Most Beautiful GoodbyeRated ★ 4.5
Her Private LifeRated ★ 4.0
100 Days My PrinceRated ★ 4.0
Something About 1%Rated ★ 4.0
The GuestRated ★ 4.5
Queen of the RingRated ★ 3.5
Cinderella and Four KnightsRated ★ 2.0
Suspicious PartnerRated ★ 5.0
Uncontrollably FondRated ★ 3.5
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 3.5