Movies
Ratings
1074
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 4.5
Jurassic World RebirthRated ★ 3.5
The Bad Guys 2Rated ★ 3.0
Wicked: One Wonderful NightRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Nobody 2Rated ★ 4.0
SupermanRated ★ 3.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.5
Heads of StateRated ★ 3.0
Hitman 2Rated ★ 2.0
Hitman: Agent JunRated ★ 2.0
The Accountant 2Rated ★ 3.5
Hitman's Wife's BodyguardRated ★ 2.5
Hit ManRated ★ 2.0
BallerinaRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 2.0
Wicked: For GoodRated ★ 2.5
Murder Mystery 2Rated ★ 3.0