Movies
Ratings
1246
Project Hail MaryRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 4.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
MariaRated ★ 3.5
Hi.5Rated ★ 3.5
Porco RossoRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The Wind RisesRated ★ 4.5
AnoraRated ★ 3.0
StreamingRated ★ 2.5
A Normal FamilyRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 3.0
NocturnalRated ★ 2.5
The Zone of InterestRated ★ 3.5
ExterritorialRated ★ 2.0
The SubstanceRated ★ 3.0