Series
Ratings
225
The StudioRated ★ 3.5- Three Idiots in KenyaRated ★ 2.5
- 콩콩팡팡Rated ★ 3.0
- Green Bean, Red Bean - spin-offRated ★ 3.0
GBRB: Reap What You SowRated ★ 3.0
Adventure by Accident Season 4Rated ★ 3.5
Adventure by Accident Season 3Rated ★ 3.5
Adventure by Accident Season 2Rated ★ 3.5
Adventure by Accident Season 1Rated ★ 3.0- Physical: AsiaRated ★ 3.0
Physical: 100 Season 1Rated ★ 3.0
Crime Scene ZeroRated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 3.0- K for KimbapRated ★ 2.5
AemaRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 3.0
Hot SpotRated ★ 3.5
AsuraRated ★ 3.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 3.0
Slow TrainRated ★ 3.0