Series
Ratings
272- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.5
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
The Reincarnation of the Strongest Exorcist in Another WorldRated ★ 2.0
The Eminence in Shadow Season 2Rated ★ 3.0
Overtake!Rated ★ 4.0
MF GhostRated ★ 2.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
Monsters 103 Mercies Dragon DamnationRated ★ 4.0
Dr. Stone Season 3 Part 2Rated ★ 3.5
Dr. Stone Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Dr. Stone RyuusuiRated ★ 3.0
BURN THE WITCH #0.8Rated ★ 3.5- Bungo Stray DogsRated ★ 3.5
The Eminence in ShadowRated ★ 3.5
Deaimon: Recipe for HappinessRated ★ 4.0
Knight's & MagicRated ★ 3.0