Titles you rated
Jeen-yuhs: A Kanye TrilogyRated ★ 4.0
Daisy Jones & The SixRated ★ 5.0- The FrogRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Love GenerationRated ★ 4.0
Stay GoldRated ★ 3.5
Ikebukuro West Gate ParkRated ★ 4.0
First LoveRated ★ 3.5
Some Day or One DayRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Mushoku Tensei Ⅱ : Jobless ReincarnationRated ★ 4.0
Invincible Season 1Rated ★ 3.5
The IdolRated ★ 1.0
Oshi no KoRated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
DOREIKU The AnimationRated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Big Bet Season 2Rated ★ 3.0
Slam DunkRated ★ 4.5