Series
Ratings
53
Empress KiRated ★ 1.5
Miss TrotRated ★ 4.0
Three Kingdoms (theatrical version)Rated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 3.0
The King: Eternal MonarchRated ★ 1.5
Descendants of the SunRated ★ 2.5- 푸른 파도Rated ★ 4.0
- Hikaru no Go: New Year Special – The Road To The Hokuto CupRated ★ 4.0
Hikaru no GoRated ★ 4.5
Immortal Songs: Singing the LegendRated ★ 4.0
EBS Space SympathyRated ★ 5.0
School 2021Rated ★ 2.0
HyeMiLeeYeChaePaRated ★ 4.0
Oshi no KoRated ★ 3.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 2.5
2 Days and 1 NightRated ★ 2.5- 2 Days and 1 NightRated ★ 5.0
GiantRated ★ 4.0
Painter of the WindRated ★ 2.5
Uncontrollably FondRated ★ 2.5