Movies
Ratings
1648- HumintRated ★ 2.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Shot CallerRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The People UpstairsRated ★ 2.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
BossRated ★ 1.0
Once We Were UsRated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5- Omniscient ReaderRated ★ 0.5
Save the Green Planet!Rated ★ 2.5
Before SunsetRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 3.5
Before SunriseRated ★ 4.0
WeaponsRated ★ 3.5
Pretty CrazyRated ★ 1.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
Nobody 2Rated ★ 2.5
Love UntangledRated ★ 1.5
Midnight SunRated ★ 2.0