Movies
Ratings
698
The Italian JobRated ★ 3.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
Jason BourneRated ★ 3.5
ArmageddonRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.0
Infernal Affairs IIRated ★ 2.5
MudRated ★ 4.0
PaprikaRated ★ 4.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.5
Drunken MasterRated ★ 3.5
Good Morning, VietnamRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 2.0
Real SteelRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.5
DisconnectRated ★ 4.5
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 3.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.5
The InternRated ★ 3.5