Movies
Ratings
50
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.5
Maundy ThursdayRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.5
All About My WifeRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
The ClientRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 4.0
The Bourne SupremacyRated ★ 3.5
Hide and SeekRated ★ 3.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
BraveheartRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 4.0