Movies
Ratings
32
The Third MurderRated ★ 3.5
Like Father, Like SonRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Rough CutRated ★ 3.5
The Berlin FileRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
Love ActuallyRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.5
SilencedRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 3.0
MementoRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 3.5
FrozenRated ★ 3.0
A Moment to RememberRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 5.0