Series
Ratings
116
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
Sex and the City Season 6Rated ★ 3.5
Sex and the City Season 5Rated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Sacchan, Boku wa.Rated ★ 2.0
Turn to Me Mukai-kunRated ★ 3.0
Adventure by Accident Season 1Rated ★ 4.0
Adventure by Accident Season 2Rated ★ 4.0
Single's Inferno Season 3Rated ★ 3.5
Physical: 100 Season 1Rated ★ 4.0
Physical: 100 Season 2Rated ★ 4.0
Adventure by Accident Season 3Rated ★ 3.5
Berserk Season 1Rated ★ 3.0
BerserkRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 3.0
Sex and the City Season 4Rated ★ 3.0
Sex and the City Season 3Rated ★ 3.0
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 3.0
Alice in BorderlandRated ★ 3.0