Series
Ratings
110
Modern FarmerRated ★ 1.0- Marrying A MillionaireRated ★ 2.0
My Love Eun DongRated ★ 1.0
It's Okay, Daddy's GirlRated ★ 5.0
Cinderella ManRated ★ 1.5
Strongest Chil-wooRated ★ 1.5
Idle MermaidRated ★ 1.5
A Man Called GodRated ★ 3.0
My Precious ChildRated ★ 4.0
The Return of IljimaeRated ★ 3.5
The Night WatchmanRated ★ 3.0- Sharp3Rated ★ 3.5
TazzaRated ★ 3.0
Warm and CozyRated ★ 5.0
Childless ComfortRated ★ 4.0
Ad Genius Lee Tae-baekRated ★ 1.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.5
PhoenixRated ★ 4.0
A Love To KillRated ★ 3.0
My Sweet CityRated ★ 3.0