Movies
Ratings
177
Kamome DinerRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.5
AwakeningsRated ★ 4.5
Swing GirlsRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
50 First DatesRated ★ 3.0
Toy Story 2Rated ★ 3.0
Anne of Green Gables: Road to Green GablesRated ★ 3.5
Love, RosieRated ★ 2.0
Suite FrançaiseRated ★ 3.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0
Big FishRated ★ 4.0
TangledRated ★ 3.5
Toy StoryRated ★ 4.0
Hear MeRated ★ 4.0