Series
Ratings
16
Nodame CantabileRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 3.5
LostRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.0
LostRated ★ 3.5
LostRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
LostRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 4.0