Movies
Ratings
21
The ChaserRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
InceptionRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 1.0
August RushRated ★ 3.5