Movies
Ratings
490
DetentionRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 3.0
BallerinaRated ★ 2.5
The Desperate ChaseRated ★ 1.0
100 MetersRated ★ 4.5
Your LetterRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 2.5
American PsychoRated ★ 5.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.5
The Call of the WildRated ★ 2.5
Train DreamsRated ★ 5.0
It Was Just an AccidentRated ★ 3.5
If Cats Disappeared From the WorldRated ★ 5.0
The Lincoln LawyerRated ★ 3.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 2.5
The Shape of WaterRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
DuneRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5