Movies
Ratings
17
LoganRated ★ 5.0
SplitRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 4.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
TransformersRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 4.5
Minority ReportRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 0.5
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 4.5
The MatrixRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
The Matrix ReloadedRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 5.0