Movies
Ratings
384
PaddingtonRated ★ 3.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
Bergman IslandRated ★ 4.0
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 3.5
The House of UsRated ★ 3.5
Top GunRated ★ 3.5
FleeRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 3.0
Billy ElliotRated ★ 4.0
The HoursRated ★ 4.0
The CircleRated ★ 2.5
There's Something About MaryRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.0
Maggie's PlanRated ★ 3.5- Romeo and JulietRated ★ 3.5
Total EclipseRated ★ 4.0
GreaseRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.0
SwayRated ★ 4.5
Finding NemoRated ★ 3.5