Titles you rated
- Next LegendRated ★ 3.5
Nine PuzzleRated ★ 4.0
KindredRated ★ 4.0
The BeautyRated ★ 4.0
WestworldRated ★ 4.5
WestworldRated ★ 4.0
WestworldRated ★ 4.5
Ji Woon-soo's Stroke of LuckRated ★ 4.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.0
Raised by WolvesRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Under the DomeRated ★ 3.0
The StandRated ★ 4.5
For the Sake of SonRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
King of DesertRated ★ 1.5
Philip K. Dick's Electric DreamsRated ★ 4.0
Hellbound Season 2Rated ★ 2.5
The TyrantRated ★ 2.0