Titles you rated
Secret GardenRated ★ 3.5
Bridgerton Season 4Rated ★ 3.5
The DecameronRated ★ 3.5
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 3.5
Bridgerton Season 3Rated ★ 3.0
Genie, Make a WishRated ★ 2.5
Marry My HusbandRated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.0
Inventing AnnaRated ★ 2.5
Bong Soon: A Cyborg in LoveRated ★ 1.0
The Princess's ManRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 3.5
Bridgerton Season 2Rated ★ 4.0
Love and AnarchyRated ★ 3.5- The PeakRated ★ 4.0
MineRated ★ 3.5
The Great DoctorRated ★ 3.0
Alias GraceRated ★ 4.5
Never Have I EverRated ★ 3.5