Movies
Ratings
176
The Wedding BanquetRated ★ 3.0
The InternRated ★ 3.0
Wicked: For GoodRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
QueerRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 5.0
HappyendRated ★ 2.5
HereticRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Mulholland DriveRated ★ 4.0
Dark NunsRated ★ 0.5
Love LetterRated ★ 5.0
WickedRated ★ 5.0
Love in the Big CityRated ★ 3.0
LonglegsRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 4.5
Alien: RomulusRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0