Movies
Ratings
53
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Rules of DatingRated ★ 3.0
You Are My SunshineRated ★ 3.0
SilmidoRated ★ 2.0
AvatarRated ★ 4.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 2.0
PunchRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 3.0
The PianistRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Meet the In-LawsRated ★ 2.0
Late BlossomRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 5.0