Movies
Ratings
209
Project Hail MaryRated ★ 4.0
HoppersRated ★ 4.5
tick, tick...Boom!Rated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
Cosmic Princess Kaguya!Rated ★ 4.0
American PsychoRated ★ 3.0
Tatsuki Fujimoto 17-26 Part 1Rated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 2.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.5
BugoniaRated ★ 3.5
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
NEMURUBAKA: Hypnic JerksRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
BanG Dream! It's MyGO!!!!! MovieRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.5