Movies
Ratings
533
CrashRated ★ 2.0
I Am LegendRated ★ 3.5
Infernal AffairsRated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 3.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.0
Roman HolidayRated ★ 4.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 2.5
The Brutal Hopelessness of LoveRated ★ 3.0
YouthRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 2.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.5
You Are My PetRated ★ 2.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 4.0
Kung Fu Cult MasterRated ★ 3.0
Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of LifeRated ★ 2.0
HeroRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 1.5