Movies
Ratings
953
Project Hail MaryRated ★ 4.0
The Ugly StepsisterRated ★ 3.0
The RIPRated ★ 2.0
CompanionRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The Phoenician SchemeRated ★ 4.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 2.5
The BrutalistRated ★ 4.5
The March of FoolsRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
UprisingRated ★ 2.5
A Normal FamilyRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 4.0
84 Charing Cross RoadRated ★ 3.5
A Difficult YearRated ★ 3.5
The Green RayRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
The SwanRated ★ 3.0
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 2.5