Movies
Ratings
1913
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0
War MachineRated ★ 1.0- The UglyRated ★ 3.5
The Woman in Cabin 10Rated ★ 1.5
The RIPRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The MenuRated ★ 4.0
The Accountant 2Rated ★ 2.0
BrickRated ★ 3.5
Angel HeartRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.5
RevelationRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Guy Ritchie's the CovenantRated ★ 3.0
Let the Right One InRated ★ 4.5
The Man Standing NextRated ★ 4.0- PilotRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.5