Movies
Ratings
128
Begin AgainRated ★ 4.5
Magic in the MoonlightRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0- The CureRated ★ 5.0
Dancing QueenRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 5.0
All About My WifeRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
PunchRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 3.0
GravityRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
TangledRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 5.0