Movies
Ratings
329
La La LandRated ★ 5.0
AdoreRated ★ 3.5
Anna KareninaRated ★ 5.0
Dorian GrayRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
The KingRated ★ 3.0
The Parent TrapRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.5
The Princess DiariesRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
Hide and SeekRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 4.0
The HimalayasRated ★ 4.5
ObsessedRated ★ 4.0
C'est Si BonRated ★ 4.0
MoneyRated ★ 4.5
Warm BodiesRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0