Series
Ratings
59
A Knight of the Seven KingdomsRated ★ 4.0
RomeRated ★ 4.0
Cobra Kai Season 5Rated ★ 4.5
Cobra Kai Season 4Rated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
BroadchurchRated ★ 4.0
BroadchurchRated ★ 4.5
Good Omens Season 1Rated ★ 4.0
Around the World in 80 DaysRated ★ 3.0
StagedRated ★ 4.5
StagedRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
SuitsRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.5
Loki Season 1Rated ★ 3.5
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 2.5
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.0
Obi-Wan KenobiRated ★ 3.0