Series
Ratings
110
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
The LegendRated ★ 4.0
Black DogRated ★ 4.0
Money Heist season 2Rated ★ 5.0
Come and Hug MeRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 4.0
Gap DongRated ★ 4.5
The Genius: Rules of the GameRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Mad DogRated ★ 3.5
Money Heist season 1Rated ★ 5.0
YouRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5- A Touch on Your CheekRated ★ 4.0
MonstarRated ★ 2.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 3.0
LIFERated ★ 4.0