Movies
Ratings
124
Jerry MaguireRated ★ 4.0
City LightsRated ★ 4.0
The Grapes of WrathRated ★ 5.0
The RevenantRated ★ 3.5
When Did You Last See Your Father?Rated ★ 4.0
All About My MotherRated ★ 3.5
A Thousand Girls Like MeRated ★ 5.0- People Passing ByRated ★ 5.0
AutomataRated ★ 4.0
What Have I Done to Deserve This?Rated ★ 2.5
The Bridge on the River KwaiRated ★ 4.5
Che: Part TwoRated ★ 4.5
소리에 놀라지 않는 사자처럼Rated ★ 4.0
Che: Part OneRated ★ 4.5
Battleship PotemkinRated ★ 4.5
Back to BurgundyRated ★ 4.0
Sophie Scholl: The Final DaysRated ★ 5.0
Black RepublicRated ★ 4.0
Women of the GulagRated ★ 5.0
The Lives of OthersRated ★ 5.0