Titles you rated
A Knight of the Seven KingdomsRated ★ 4.5
Final DraftRated ★ 2.5- Physical: Welcome to MongoliaRated ★ 3.0
- Physical: AsiaRated ★ 4.0
Fallout Season 2Rated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.5
The LowdownRated ★ 4.0
It's Always Sunny in Philadelphia Season 17Rated ★ 4.5
The Righteous Gemstones Season 3Rated ★ 4.5
The Righteous Gemstones Season 4Rated ★ 4.0
The White Lotus Season 3Rated ★ 4.5
My Deer Friend NokotanRated ★ 3.0
Smiling Friends Season 2Rated ★ 3.5
The Vince Staples Show Season 1Rated ★ 3.5
Rick and Morty Season 7Rated ★ 4.0
Rick and Morty Season 6Rated ★ 4.0
Fallout Season 1Rated ★ 4.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 4.0
Fargo Season 5Rated ★ 4.5
Ebichu Minds the HouseRated ★ 3.5