Movies
Ratings
285
I Came ByRated ★ 1.5
Zootopia 2Rated ★ 5.0
Five Nights at Freddy's 2Rated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 2.5
PossessionRated ★ 2.5
TarotRated ★ 1.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.5
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.0
Five Nights at Freddy'sRated ★ 2.5
Dear Evan HansenRated ★ 3.0
Confession of MurderRated ★ 3.5
NocturnalRated ★ 0.5
Interview with the VampireRated ★ 3.0
The Skin I Live InRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0- FracturedRated ★ 2.0
King of ClonesRated ★ 2.5
Dream ScenarioRated ★ 3.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0- VirusRated ★ 3.0