Movies
Ratings
23
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 5.0
HerRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
The TargetRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
GravityRated ★ 5.0- WishRated ★ 3.0