Movies
Ratings
484
The Cat ReturnsRated ★ 4.5
Surf's UpRated ★ 4.5
Wild Wild WestRated ★ 3.5
Underworld: EvolutionRated ★ 4.0
Lethal WeaponRated ★ 4.0
Universal SoldierRated ★ 3.5
Upside DownRated ★ 5.0
Lethal Weapon 3Rated ★ 4.0
Chicken LittleRated ★ 4.0
DefianceRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 3.5
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 5.0
Grown UpsRated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.5
PredatorRated ★ 4.0
SurrogatesRated ★ 3.5
Ocean's TwelveRated ★ 4.0
EntrapmentRated ★ 4.0
The VowRated ★ 5.0